KONST / Litografier / Färglitografi 13207106
nr 1320 7106
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/300,1985-86. Motivet: 32x40 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:35:21
17/4 08:19:44